درباره ما

درباره گروه قطعات خودرویی

گروه قطعات خودرو عظام از ‍ سال ۱۳۷۶ فعالیت‌ خود را آغاز کرده و هم‌اکنون مالک ۱۲ کارخانه ای‌ است که در استان‌های آذربایجان شرقی،‌ گیلان،‌البرز، آذربایجان غربی، خوزستان و اصفهان استقرار یافته‌اند.
گروه قطعات خودرویی عظام علاوه بر تولید، یکی از بزرگترین شبکه‌های توزیع و نمایندگی فروش قطعات خودرو را نیز در اختیار دارد به نحوی که در .... شهر کشور دارای ....... نمایندگی بوده و علاوه بر توزیع محصولات گروه خود، حجم گسترده‌ای از قطعات تولید شده توسط سایر شرکت‌های تولید‌کننده و قطعات وارداتی کشور را نیز در سبد خود دارد.
اخذ لیسانس‌های معتبر و همکاری‌های فنی با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا از شرکت‌های صاحب‌نام جهانی از قبیل Mando ، Mahle ،Bosch و Valeo و Shefler و از جمله دستاوردهای این گروه بوده که طی دو دهه گذشته ضمن تولید قطعات استراتژيک و با کیفیت، توانمندی های بالای خود را در پشتیبانی از صنعت خودرو کشور به اثبات رسانده است.
گروه عظام در دهه‌های اخیر همیشه به عنوان یکی از شرکای استراتژیک برای شرکت های خودروسازی کشور بوده و در شرایط حساس تحریم‌ها نیز، بعنوان یک پشتوانه بزرگ برای این صنعت، اقدام به تولیدات یکپارچه و بی‌وقفه نموده است ، به نحوی که نه تنها کمبودی در قطعات خودرو احساس نشده بلکه با خودکفایی در تولید قطعات نیز نقش مهمی را در کاهش وابستگی کشور به تولیدات خارجی ایفا کرده است.
همکاری با دانشگاه‌های معتبر کشور در تولید و جذب متخصصین و همچنین به‌کارگیری بیش از ۳۰۰۰ نیروی کار ایرانی، از جمله دستاوردهای این گروه در طول مدت فعالیتش بوده است.

انتخاب اول خودرو ساز

هدینگ عظام

مدیران گروه قطعات خودرو

شمسایی

مدیر گروه تعلیق

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit commodo.

خجسته فر / خاکساری

مدیر گروه موتوری

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit commodo.

مرتضوی

مدیر گروه برق

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit commodo.